شرکت پخش فراورده های PVC

لوله پلیکا نانواستیل

امروزه با توجه به نیاز روز افزون به لوله پلیمری در صنعت و همچنین مواردی چون عدم تشخیص صحیح مصرف کننده در انتخاب نوع اصلی از تقلبی، اهمیت کیفیت مواد اولیه ای که در ساخت این نوع مواد به کار می رود، طول عمر لوله با توجه به محیطی که در آنجا استفاده شده، شرکت لوله پلیکا PVC نانواستیل سعی خود را بر این امر داشته با استفاده از پرسنل متخصص و همچنین به کار گیری مواد اولیه با کیفیت بالا این اطمینان را به مصرف کنندگان دهد که انتخاب ما بی شک بهترین انتخاب شما در این زمینه است.

ما همواره قصد داریم با بررسی عواملی که ممکن است بر روی کیفیت و ماندگاری این نوع لوله ها تاثیر مثبت بگذارد و بتواند محصولی بدون نقص را ایجاد کند، رضایت مشتریان خود را کسب کرده و خدماتی در خور شانشان ارائه دهیم. حال این بررسی ها می توانند عواملی چون تاثیران عوامل طبیعی چون سرما و گرما و همچنین رطوبت بر روی این نوع لوله ها و یا حیوانات موزی که ممکن است آسیب برسانند باشد. از دیگر مشخصه هایی که در مراحل تولید این محصول مورد توجه تکنسین مجرب این شرکت است، استفاده از مواد اولیه به کار رفته مطلوب، تست و انجام انواع آزمایشات برای تست نهایی این محصول می باشد. تمامی این مراحل با دقت تمام انجام میپذیرد چرا که هدف نهایی ما تولید محصولی کامل و بی نقص بوده است.

آزمایشات به کار رفته برای جلوگیری از نقص محصول عبارت اند از تست خاصیت کششی، فیزیکی، مکانیکی و همچنین خاصیت مکانیکی محصول، انجام آزمایشاتی در خصوص میزان ضربه پذیری و مقاومت و انعطاف پذیری محصول، مسئله ی مهم اشتعال پذیری محصول و میزان مقاومت آن در برابر این امر، میزان تاثیرپذیری در قبال تست های بهداشتی که روی محصوا انجام می پذیرد، مستحکم بودن در برابر نور و آفتاب و همچنین سرما،گرما و رطوبت و … که همگی یک به یک بر روی محصول تست می شوند تا در نهایت محصولی بدون عیب تولید شود.

موضوع دیگر ساخت و تولید انواع لوله های پلیمری است که با توجه به نیاز جامعه توانسته ایم تمامی نمونه های موجود را با سطح کیفیت عالی تولید و به بازار عرضه کنیم. مسئله ای که وجود دارد و باید مورد توجه قرار گیرد  این است که وجود کارخانه های متعدد تولید کننده ی این محصول و تنوع در تولید این محصول، عدم اطلاعات دقیق مشتریان متقاضی و عدم وجود یک منبع قابل اعتماد در این زمینه، همگی باعث شده تا مشتریان عزیز دچار سردرگمی شده و نتوانند محصول مدنظر خود را با توجه به نیاز خود سفارش دهند. بدین منظور شرکت لوله پلیکا PVC نانواستیل  تمامی سعی خود را به کار گرفته تا با معرفی و بالا بردن آگاهی شما عزیزان بتواند شما را در راه یاری کند.

درباره شرکت لوله پلیکا PVC

معرفی و شناخت پلیمر های مورد استفاده در لوله پلیکا PVC

به طور کلی پلیمر در نوع طبیعی، مصنوعی و همچنین طبیعی اصلاح شده ساخته می شود. اولین پلیمری که وارد بازار شد نوع مصنوعی آن با نام نیترات سلولز بود که در سال 1868 به مرحله مصرف رسید.

لوله پلیکا، لوله پلی اتیلن، لوله های فولادی، لوله های پلاستیکی، استیل از جمله نمونه هایی هستند که در بازار موجود است. این نوع لوله ها تا کنون توانسته است جایگزین مناسبی برای انواع دیگر خود مانند گالوانیزه، مسی و حتی فولادی شود. و پاسخگوی کلیه نیاز هایی باشند که انواع قبل از آنها پاسخگو بودند. چه بسا بسیاری ار انواع جدید دارای مزیت های بیشتری نسبت به مدل های قبل بوده اند و توانسته است معایبی که داشته اند را بر طرف سازند.

دسته بندی لوله های پلیمری:

به طور کلی لوله های پلیمری را می توان در دوسته لوله های پلیمیری گرما نرم و گرما سخت دسته بندی کرد.

 لوله های پلیمری از نوع گرما نرم: لوله های پلی اتیلن (PE)، پی وی سی (PCB)، پلی بوتیلن (PB) و پلی پروپیلن (PP).

لوله های پلیمری  از نوع گرما سخت: لوله های فایبر گلاس مسلح شده (ERP).